Boğaz Turu

Dünyanın en güzel şehirlerinden biride olsa da İstanbul’un yorgunluğu farklı olur. Bu yorgunluğu üstünüzden atacak muhteşem manzaralar ve maviliğin içinde sizi rahatlatacak, size özel yatlarla hizmetinizdeyiz.

Yüzme Turu

İstanbul’un sakin koylarında yada dilerseniz doğa harikası adalarda yeşil ve mavinin buluştuğu noktada denizin ve güneşin tadını doya doya çıkarın.

Balık Avı Turu

Balık tutmak çoğumuz için meditasyon niteliğinde rahatlatıcı bir hobidir.Size özel yatlarımızla balık avına çıkabilirsiniz.

Doğum Günü Partisi

Bu yıl doğum gününüzü boğazda kutlamak veya sevdiklerinize unutulmaz bir doğum günü hediye etmek için lüks yatlarımız hizmetinizde.

Mezuniyet Partisi

Bunca öğretim yılının bitişi muhteşem bir kutlamayı hakeder. Kaliteli müzik sistemlerine sahip lüks yatlarımızda boğaz turu eşliğinde unutulmaz bir eğlenceyle bu yılları noktalayın.

Yıl Dönümü

Bu yıl eşsiz bir yıl dönümü kutlaması ile eşinizi,sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Romantik bir akşam yemeği eşliğinde boğaz turu ve lazer gösterisi ile yıl dönümüz kusursuz olsun.

Evlilik Teklifi

Asya ve Avrupa’nın şahitliğinde sonsuzluğa atacağınız ilk adımı ölümsüzleştirin. Mum ışığı eşliğinde romantik dakikalar sonrası yıldızların altında yapılacak lazer gösterisi ile evlilik teklifinizi unutulmaz kılabilirsiniz.

Bekarlığa Veda

Klasik bekarlığa vedaları unutun. Gelin ve damat adaylarımız boğazın muhteşem gece manzarasında dilerseniz canlı müzik dilerseniz sevdiğiniz şarkılar eşliğinde hayalinizdeki konsept ile bekarlığa veda edebilirsiniz.

VIP Transfer

Oteller, restorantlar, gece kulüpleri vip yatlar ile transfere uygun olan dilediğiniz yere ulaşımınız için hizmetimiz mevcut. Dilerseniz karayolundan size özel VIP araç ile destek sağlayabiliriz.